Kurumsal

KURUMSAL

Services

Hakkımızda

Blue Fire yılların verdiği tecrübe ile genç, dinamik ve tecrübeli mühendis kadrosu ve alanında uzman teknik destek ekibi sayasinde gelişen teknolojiyi de takip ederek kaliteli hizmet veren öncü firmalar arasındadır. Verdiği hizmet ile sizleri gerçekten koruyacak ürünler üretmektedir.

Firmamızın satışını yaptığı Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Karbondioksit (CO2) Gazlı Söndürme Sistemleri, FK-5-1-12 Gazlı Söndürme Sistemleri,  HFC227ea Gazlı Söndürme Sistemlerinin imalatı da kendisine aittir. Çalışmalarını gelişen teknolojiye uyarlayan olumlu etki yaratan Söndürme Sistemlerini sizlere sunan ünlü bir firmadır.

Tüm uluslararası standartlarına uygun olarak geleceğinizi güven altına alan Blue Fire dünya kalitesinde müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız Yangın Söndürme Sistemleri alanında vermiş olduğu etkili ve güçlü hizmetler ile başarısına başarı katarak hızla büyümeye devam ediyor. Blue Fire toplumun güvenliği için kurumsal hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır.
 

Firmamızın çalışanları tecrübeli, genç, dinamik ve aktif olan ve sektöründe birinci sıraya sahip bir firmadır. Sizde ilgili ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz